Chevrolet SSR – чудовисько у стилі Стівена Кінга

0
54

Chevrolet SSR — це пікап і кабріолет в одному флаконі, спочатку має незвичайний вигляд і яскравий жовтий колір. У версії DinoSSauR цей автомобіль змінили ще більше, що робить його схожим на творіння знаменитого кроля жахів.

Дивовижний автомобіль недавно виставили в шоу-румі North Freeway Hyundai, куди він потрапив за програмою трейд / ін. Перероблена в основному передня частина машини, яка представляє собою морду якогось чудовиська, а ось ззаду є лише невеликий фігурний спойлер, що імітує чи гребінь, то чи хвіст.

Але повернемося до «морді», вона куди цікавіше. Так, у DinoSSauR є фари у вигляді очей рептилії з вертикальним зіницею. При наближенні виглядає досить натурально. Кришка капота імітує здиблені ніздрі, а радіаторна решітка — щелепу з безліччю гострих зубів.

В іншому автомобіль не має ніяких зовнішніх доопрацювань. Зате йому додали кілька специфічних штук, для створення атмосфери справжнього жаху. Серед них балони з вуглекислим газом для димової завіси і аудіосистема, що відтворює страшні звуки. Те, що потрібно для ефектної появи, скажімо, на вечірці з нагоди Хеллоуїна.

В основу жовтого «Динозавра» ліг Chevrolet SSR, випущений в 2005 році. Під капотом цієї моделі знаходиться шестилітровий двигун V8 потужністю 390 к.с. А працює агрегат в парі з 6-швидкісною «механікою». Вартість такого автомобіля в Техасі — 32 тисячі доларів.

Раніше Honda розробила стайлінг-пакет під назвою Neo Classic, який дозволить змінити субкомпактний родстер S660 на ретро-кар зразка 60-х.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here