У Європі почався продаж нових Citroën Berlingo

0
22

Мінівени даної моделі швидко стали популярними, що пов’язано із зручністю і просторістю салону в сукупності з дуже невисокою вартістю автомобіля. Citroën Berlingo традиційно об’єднує в собі параметри сімейних авто і фургонів. Крім нової футуристичної зовнішності, новий Berlingo відрізняється від попереднього покоління підрослими габаритами, збільшеним кутом повороту коліс і скороченим переднім свесом кузова. Колісна база виросла майже на 5 см. Всі зміни пов’язані із застосуванням нової платформи EMP2. Варто відзначити, що нова модель вийшла на ринок в 2 версіях — 5-ти місцевої M, а також 7-ми місцевої подовженою XL.

Салон зразкового мінівена досконально продуманий в плані функціональності і зручності. Передбачено три автоматично складаються сидіння заднього ряду. Істотна зміна торкнулося багажника, обсяг якого збільшився до 775 літрів. Приємним сюрпризом для любителів сімейних авто стане широка гама дизельних двигунів потужністю 75, 100 і 130 к.с. Бензинові версії розраховані на потужність 110 і 130 к.с. Двигуни потужністю 130 к.с. передбачають використання в парі з автоматичною коробкою на 8 передач.

Нові Берлінго, вартість яких варіюється в межах 22-35 тисяч євро, оснащені передовими допоміжними системами. Крім електронного блоку контролю курсової стійкості ESP, власники отримають і електронного асистента контролю за зчепленням шин Grip Control. Він дозволяє водієві за допомогою перемикача на панелі приладів вибрати один з п’яти можливих режимів руху, які значно полегшать рух на складних ділянках дороги. Компанія заявляє, що в залежності від версії, сумарна кількість електронних допоміжний систем може досягти 19 штук, що не характерно для машини такого класу.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here