Volkswagen не бажає повертатись у гонку Pikes Peak Hill Climb

0
24

Компанія Volkswagen не має наміру повертатися в гонку Pikes Peak Hill Climb і покращувати власний рекорд зі швидкісного підйому на гору. Замість цього, виробник вдосконалить електричний спортпрототип I.D. R для участі в новому проекті — якому саме поки не повідомляється.
Два мотора — один Гольф. Історія автомобіля, який ледь не виграв Pikes Peak

Про прийняте рішення не повертатися на Пайкс Пік в інтерв’ю виданню Motorsport.com розповів глава заводського відділення Volkswagen Motorsport Свен Смеетс: «Ми обговорили це питання з відділом маркетингових комунікацій, і я прекрасно розумію, що якщо ми повернемося, щоб поліпшити рекорд, і раптом піде дощ, то ніякого вихлопу від цього не буде ».

При цьому Смеетс підкреслює, що компанія буде пильно стежити за спробами поліпшити рекордний час. Якщо хтось зможе його побити, то I.D. R обов’язково повернеться на гору в Колорадо, щоб встановити новий рекорд. Зараз же керівництво Volkswagen Motorsport розглядає кілька варіантів подальшого використання спортпрототипа, але остаточне рішення з цього питання ще не прийнято.

Volkswagen I.D. R оснащений двома електромоторами сумарною потужністю 680 кінських сил і 650 Нм крутного моменту. З місця до 100 кілометрів на годину прототип розганяється за 2,25 секунди. Максимальна швидкість — 240 кілометрів на годину.

У червні Ромен Дюма за кермом електричного прототипу Volkswagen I.D. R встановив новий абсолютний рекорд гонки «Пайкс Пік». Французький пілот проїхав трасу за сім хвилин і 57,148 секунди — на 16 секунд швидше часу, яке в 2013 році показав дев’ятиразовий чемпіон світу з ралі Себастьєн Леб на 875-сильному прототипі Peugeot 208 T16.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here