Якщо при смаженні набухають котлети: які помилки допускають господині

Якщо при смаженні набухають котлети: які помилки допускають господині

Буває іноді, що котлети розпадаються при обсмажуванні або починають набухати, а потім швидко обпадають, стають грубими і несмачними. До такої ситуації призводять деякі помилки, які допускають багато господинь.

Фарш з рідкою консистенцією

Якщо фарш рідкий, ви забули в нього додати яйця, манну крупу або батон, чорний хліб. Але при додаванні враховуйте, що занадто багато добавок або мало, призводять до негативних наслідків і страва знову буде неякісною. Тому додаємо близько 40% батона або манної крупи, сухарів від маси фаршу.

Процес відбивання

Відбивати фарш важливо і потрібно: в процесі відбивання хоча б 2 хвилини, маса стає більш пружною, еластичною і однорідною. Котлети будуть соковитими, при формуванні тримають форму, не розпадаються.

Охолоджений фарш

Можна відправити фарш в холодильник щоб він охолов. Котлети будуть добре формуватися і при обсмажуванні не стануть надуватися, залишаться щільними і соковитими.

Час тушкування

Котлети в воді або в підливі, соусі можна тушкувати 10 – 15 хвилин. Якщо протримаєте трохи довше, вони випустять свій сік і стануть жорсткішими, тому не перестарайтеся.