Шоколадотерапія: шоколад збільшує тривалість життя!

Шокотерапія не має нічого спільного з шоком! Шоко – від слова “шоколад” і означає лікування шоколадом. Ви завжди мріяли, щоб ліки і процедури були не тільки корисні, але ще і смачні, і приємні? І ось, ця мрія збулася!

Вчені з Гарвардського університету виявили, що вживання шоколаду 3 рази на місяць значно збільшує тривалість життя. Люди, повністю виключили шоколад зі свого раціону, живуть значно менше, ніж ті, хто споживає його помірно. Кілька грам темного шоколаду в день попереджають інсульт і інфаркт, ефірні масла шоколаду захищають судини від атеросклерозу.

Шоколад рекомендують є людям, які відчувають великі розумові навантаження, наприклад, студентам під час іспитів. Адже завдяки наявності великої кількості магнію він активізує пам’ять і покращує працездатність.

Є у шоколаду ще одна властивість, яке дуже не подобалося церковнослужителям. У багатьох монастирях його досі заборонено вживати в їжу. Він діє як природний стимулятор і будить в тілі “гріховну пристрасть”. І саме з цієї причини його включають в свій раціон все “казанови”.

Шоколадотерапія: шоколад збільшує тривалість життя!

Давно відомо, що шоколад покращує настрій і рятує від депресії. Сприятливо на психіку діє навіть аромат гарячої чашки какао. Він стимулює вироблення гормонів щастя. Вчені встановили, що все це відбувається завдяки наявності в складі шоколаду серотіна, саме він впливає на емоційний стан людини.

Природно все, про що ми тут говорили, більше відноситься до темного або гіркого шоколаду, а не більш популярному молочному, в якому відсоток вмісту какао-порошку занадто малий, щоб надати будь-який відчутний вплив.

Вчені іншого американського університету з міста Сан-Дієго встановили, що до складу шоколаду входять три речовини, наявні в марихуані. Можливо, саме з цього справжню “шоко-залежність” відчувають 15% чоловіків і 35% жінок.

Якщо ви боїтеся, що шоколад для вас перетворитися в наркотик, то спробуйте застосовувати його виключно зовнішньо. Шоколадотерапія – одна з новітніх SPA-процедур. Вона поки не отримала масового поширення зважаючи на свою високу вартість, але, безсумнівно, вже придбала шанувальників.

Шоколадотерапія: шоколад збільшує тривалість життя!

Сприятливий вплив шоколаду на шкіру засноване на великому утриманні в какао-бобів біологічно активних речовин і вітаміном. З шоколаду роблять не тільки маски для поліпшення кольору обличчя і шкіри, але і обгортання для зниження ваги і боротьби з целюлітом. Для цього використовують спеціальний склад на основі какао-порошку, а не звичайного магазинного шоколаду.